MENU

Z każdego problemu można znaleźć rozwiązanie. NIc nie dzieje się bez przyczyny. Nie ma umiejętności, której nie można byłoby zdobyć i wyszlifować. Nie znam osoby, która nie byłaby w stanie się zmienić. Wszystko jednak zależy od Twoje postawy i nadzędzi, które chwycisz by zrobić oraz od otoczenia, które pozwala Tobie wzrastać. W tym wszystkim wartością jest Mentor, który Ciebie poprowadzi - w oparciu o Ciebie i Twoje cele oraz stworzy przestrzeń do rozwoju.

Jestem tu dla Ciebie. W oparciu o swoje oraz moich Klientów doświadczenia poprowadzę Ciebie Twoją drogą wspierając się narzędziami t.j. metoda Work Smart Not Hard Pracuj Mądrze a Nie Ciężko, której jako Jedna z Czterech na Świecie, jestem licencjonowanym Ekspertem i Trenerem Procesowym.

Czas Mentoringu Indywidualnego: 1 godzina / 3 godziny / kompleksowe programy

Dostępność: do ustalenia z terminami

Tematy: odzyskiwanie czasu, zarządzanie sobą w czasie, zarządzanie talentami, budowanie zespołów na wartościach, psychologia marketingu (marka osobista, copywriting, strategia komunikacji) / przywództwa (zarządzanie, motywacja, transformacja firmy rodzinnej na profesjonalny biznes, wystąpienia publiczne) / sprzedaży (negocjacje, strategia sprzedaży) / zmiany (zmiana myślenia, kontrola emocji) / osiągnięć (wizja i misja życiowa, planowanie) / relacji (wyjście z konfliktów, komunikacja w rodzinie, wychowanie dzieci)

Cel: rozwiązać konkretny problem osobisty lub zawodowy / zbudować strategię działania / nauczyć określonych umiejętności
Wartość: interdyscyplinarne i wielowymiarowe podejście do pracy z klientem, praktyczne narzędzia do wykorzystania od razu, skuteczność pozwalająca osiągnąć zamierzone rezultaty znacznie szybciej.

SESJA NA START - 1 godzina

Rozwiązanie problemu, wyznaczenie planów, analiza sytuacji.

SESJA SMART- 4 godziny

Zbudowanie siebie i swojej marki, podstaw strategii biznesowej, nauka wybranych technik z zakresu psychologii interdyscyplinarnej, przygotowanie do ważnego spotkania.

FULL PROGRAM TRENINGOWY - min. 6 miesięcy

Długofalowy, kompleksowy program opieki mentorskiej dla zdecydowanych. Wsparcie biznesu i życia osobistego.

ZAREZERWUJ TERMIN - pisząc do mnie: biuroAleksandry@gmail.com

mentoring biz

Powered By ClickFunnels.com